Električna tračna brusilica PBS12001 1200W INGCO
INGCO - SUPER INGCO
🚚 Brza dostava
💳 Plaćanje pouzećem ili preko računa
✅ Povraćaj novca: 14 dana
Ponuda vazi od 01.05.2026 do 31.05.2026
14.800,00 рсд 15.600,00 рсд sa pdv-om
Uporedi proizvode
PBS12001 Električna tračna brusilica 1200W INGCO
Opis proizvoda:
  • Električna tračna brusilica INGCO
  • Proizvođač: Ingco
  • Model: PBS12001
  • Napon: 220 – 240V ~ 50 Hz
  • Snaga: 1200 W
  • Broj obrtaja bez opterećenja: 500 /min
  • Dimenzije brusne trake: 610 x 100 mm