Električna čekić – bušilica DH28PCY2-WSZ (hDH28PCY2-WSZ) 3.0J SDS-Plus HIKOKI
HIKOKI
🚚 Brza dostava
💳 Plaćanje pouzećem ili preko računa
✅ Povraćaj novca: 14 dana
Ponuda vazi od 01.05.2026 do 31.05.2026
23.730,00 рсд 24.985,00 рсд sa pdv-om
Uporedi proizvode
DH28PCY2-WSZ Električna čekić – bušilica 3.0 J SDS-Plus Hikoki
Opis proizvoda:
  • Elektronska kontrola promenljive brzine daje alatu obrtaje u praznom hodu 0 – 1.100 min-1, dok motor sa 850W ulazne snage kombinuje snažno udaranje čekićem sa brzim bušenjem u 3 režima rada za fleksibilnost u nizu primena
  • Brza i jednostavna promena nastavaka
  • Poseduje dugme za zaključavanje brzine za kontinuiran rad, što dodatno smanjuje zamor korisnika
  • D-drška obložena elastomerom pomaže pri apsorbovanju vibracija i obezbeđuje siguran hvat
  • Svestrane mogućnosti primene za bušenje, udarno bušenje i rad dletom
  • Desni i levi smer obrtanja za opuštanje zaglavljenih burgija
Tehničke karakteristike proizvoda:
  • Snaga: 850 W
  • Energija udarca, maksimalni: 3,0 J
  • Broj udaraca pri nominalnom broju obrtaja: 0 – 4.300 min-1
  • Nominalni broj obrtaja: 0 – 1.100 min-1
  • Prihvat alata: SDS-plus
  • Prečnik burgije
  • Maksimalno bušenje (čelik Ø ): 13 mm
  • Maksimalno bušenje (drvo Ø ): 32 mm
  • Maksimalno bušenje (beton Ø ): 28 mm
  • Maksimalni prečnik bušenja zida sa krunama za bušenje: 50 mm